VTEM skitter

Sociální služby města Přerova, p.o.

Ujčov2018 193 Poslední týden v červnu se uživatelé Denního pobytu Přerov společně zúčastnili aktivity, která patří mezi nejoblíbenější, vícedenní pobytové akce v penzionu „Zubr“ v Ujčově.

Celý týden jsme strávili v nádherné přírodě Vysočiny, kde jsme užívali pohostinství místního penzionu, ale především prožívali společné chvíle. Společný týden jsme zahájili procházkou do okolí    a večerní diskotékou. V úterý si každý z nás ozdobil lžičku FIMEM a dobrodružný výlet do nedalekých Nedvědic jsme završili sladkou odměnou v místní cukrárně. Středa patřila sportovní olympiádě, kdy jsme prověřili své fyzické schopnosti, a táboráku, při kterém nesmělo chybět opékání špekáčků        na venkovní terase penzionu a zpívání s kytarou. Čtvrteční den nás provázely kapky deště, proto jsme se společně podívali na pohádku Tři bratři, a zbytek času věnovali ručnímu vyrábění. Odpoledne jsme zhodnotili průběh akce, účastníkům byly rozdány pamětní listy a zasloužené medaile, které vyrobili uživatelé docházející do keramického kroužku v zařízení.

V pátek jsme po snídani vyrazili na zpáteční cestu domů. Po cestě jsme se zastavili na prohlídku zámku v Čechách pod Kosířem, kde jsme se zúčastnili prohlídkového okruhu vedoucího prvním patrem zámku. Po prohlídce zámku následoval výborný oběd v místní restauraci. Následně jsme již vyrazili směrem k domovu.

Přestože někdy pršelo, my jsme si dokonale vychutnávali výbornou kuchyni v penzionu a společně strávený čas. Už teď se všichni těšíme na příští letní pobyt. 

Fotogalerie zde.


 

 

 

 

Aktuality